Resultats / Classificacions – Bàsquet – Granollers

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – BÀSQUET – TEMPORADA 2021-22

Resultats – Jornada 2  

ACABATS DEL VALLÈS35FALTY TOWERS52
A. E. LA PERESTROIKA56FALKONS66
VEDECAT45SUPERSONICS59
FRAKAS TEAM39HOOPS LEGENDS51
EXBIRDESCANSA

Classificació Provisional – Jornada 2  

LlocEquipJugatsGuanyatsPerdutsNo PresentatsFavorContraPunts
1SUPERSONICS2200117856
2FALTY TOWERS2200112836
3HOOPS LEGENDS2200100816
4FRAKAS TEAM210185804
5FALKONS110066563
6A. E.LA PERESTROIKA20201041262
7VEDECAT2020871082
8ACABATS DEL VALLÈS 2020751102
9EXBIR101029461

Màxim anotador  – Jornada  2

LlocJugadorPuntsEquip
1Guerra, V.38SUPERSONICS
2Amadó, C.37SUPERSONICS
3Expòsito, X.33HOOPS LEGENDS
4Cabarrocas, F.30FALTY TOWERS
5Homs, D.28FRAKAS TEAM
6Olivares, T.20FALKONS
7Stitou, S.18FALTY TOWERS
8Campderròs, G.17A. E.LA PERESTROIKA
9Balugo, A.17ACABATS DEL VALLÈS
10Lara, C.17HOOPS LEGENDS
11Rodríguez, J.J.17VEDECAT

Equip amb menys punts en contra – Jornada  2

LlocEquipPunts en contra
1EXBIR46
2FALKONS56
3FRAKAS TEAM80
4HOOPS LEGENDS81
5FALTY TOWERS83
6SUPERSONICS85
7VEDECAT108
8ACABATS DEL VALLÈS 110
9A. E. LA PERESTROIKA126