Resultats / Classificacions – Bàsquet – Granollers

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – BÀSQUET – TEMPORADA 2023-24

Resultats  – Jornada 2 (Recuperació)

FALKONS62PERESTROIKA53

Resultats  – Jornada 6 (Recuperació)

PATATINAIKOS41ACABATS DEL VALLÈS31

Resultats  – Jornada 7 (Recuperació)

FRAKAS TEAM51TRAMONTO RAPTORS49

Resultats  – Jornada 2 (Recuperació)

DRINK TEAM39SENGLARS ORIENTALS46
VEDECAT53FALTY TOWERS68

Classificació – Jornada 9

LlocEquipJugatsGuanyatsPerdutsN PFavorContraPunts
1FALKONS990059841927
2FALTY TOWERS972054746423
3FRAKAS TEAM871043734322
4LA PERESTROIKA853039033918
5VEDECAT945045449617
6TRAMONTO RAPTORS835039236014
7ACABATS DEL VALLÈS835030334414
8PATATINAIKOS734028430313
9SENGLARS ORIENTALS918031654911
10DRINK TEAM90903694739

Màxim anotador  Jornada 9

LlocJugadorPuntsEquip
1Griso, A.149FALKONS
2Del Cerro,  R.136FALTY TOWERS
3Hosta, M.109FRAKAS TEAM
4Liria, J.104FALKONS
5Castellet, J.103VEDECAT
6Rodríguez,  J.J.102VEDECAT
7Padilla, C.95DRINK TEAM
8Dagas, D.93PATATINAIKOS
9Tejedor, A.89TRAMONTO RAPTORS
10Colomé,  M.89FALKONS
11González, A.87FALTY TOWERS
12Magro, P.85TRAMONTO RAPTORS
13Homs, D.75FRAKAS TEAM
14Lasala, S.68FALKONS
15Campderròs, G.66LA PERESTROIKA
16Mohino, P.65DRINK TEAM
17Gómez, P.65TRAMONTO RAPTORS
18Vilarrasa, J.63ACABATS DEL VALLÈS
19Morón, D.62PATATINAIKOS
20Soler, J.60SENGLARS ORIENTALS

Equip amb Menys punts en contra Jornada 9

LlocEquipPunts en contra
1PATATINAIKOS303
2LA PERESTROIKA339
3FRAKAS TEAM343
4ACABATS DEL VALLÈS344
5TRAMONTO RAPTORS360
6FALKONS419
7FALTY TOWERS464
8DRINK TEAM473
9VEDECAT496
10SENGLARS ORIENTALS549

TOTS EL RESULTATS 2023-24