Resultats / Classificacions – Bàsquet – Granollers

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – BÀSQUET – TEMPORADA 2022-23

Resultats  – Jornada 7

FALKONS65DRINK TEAM47
FALTY TOWERS48LA PERESTROIKA37
SUPERSONICS63ACABATS DEL VALLÈS48
HOOPS LEGENDS52THE HOOPERS35
FRAKAS TEAM64PATATINAIKOS39

Classificació  – Jornada 7

LlocEquipJGPN PFavorContraPunts
1LA PERESTROIKA761035630819
2FALTY TOWERS651038127816
3HOOPS LEGENDS651032528316
4FALKONS642038130414
5FRAKAS TEAM642034627714
6ACABATS DEL VALLÈS734032732213
7VEDECAT633033930912
8PATATINAIKOS725025738511
9SUPERSONICS624035038010
10DRINK TEAM61502493148
11THE HOOPERS70702413927

Màxim anotador – Jornada 7

LlocJugadorPuntsEquip
1Del Cerro, R.99FALTY TOWERS
2Rodríguez, J.J92VEDECAT
3Griso, A.80FALKONS
4González, A.79FALTY TOWERS
5Hosta, M.78FRAKAS TEAM
6Castellet, J.73VEDECAT
7Casanova, M.           65ACABATS DEL VALLÈS
8Amadó, C.65SUPERSONICS
9Lara, C.64HOOPS LEGENDS
10Homs, D.64FRAKAS TEAM
11Vega, LL.62LA PERESTROIKA
12Mohino, P.61DRINK TEAM

Equip amb Menys punts en contra – Jornada 7

LlocEquipPunts en contra
1FRAKAS TEAM277
2FALTY TOWERS278
3HOOPS LEGENDS283
4FALKONS304
5LA PERESTROIKA308
6VEDECAT309
7DRINK TEAM314
8ACABATS DEL VALLÈS322
9SUPERSONICS380
10PATATINAIKOS385
11THE HOOPERS392