Resultats / Classificacions – Bàsquet – Granollers

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – BÀSQUET – TEMPORADA 2023-24

Resultats  – Jornada 18

FALTY TOWERS65DRINK TEAM52
SENGLARS ORIENTALS41ACABATS DEL VALLÈS32
FRAKAS TEAM53LA PERESTROIKA43
TRAMONTO RAPTORS56FALKONS59
PATATINAIKOS47VEDECAT44

Classificació – Jornada 18

LlocEquipJugatsGuanyatsPerdutsN PFavorContraPunts
1FALKONS181710115788952
2FALTY TOWERS181530108690648
3FRAKAS TEAM18135094780744
4TRAMONTO RAPTORS18117094185440
5LA PERESTROIKA18108087679338
6VEDECAT1899095897136
7PATATINAIKOS18810076681134
8ACABATS DEL VALLÈS18414067885126
9SENGLARS ORIENTALS182160801105222
10DRINK TEAM18117079696820

Màxim anotador  Jornada 18

LlocJugadorPuntsEquip
1Griso, A.294FALKONS
2Del Cerro,  R.231FALTY TOWERS
3Tejedor, A.231TRAMONTO RAPTORS
4Hosta, M.223FRAKAS TEAM
5Padilla, C.222DRINK TEAM
6Rodríguez, J.J.219VEDECAT
7Liria, J.218FALKONS

Equip amb Menys punts en contra Jornada 18

LlocEquipPunts en contra
1LA PERESTROIKA793
2FRAKAS TEAM807
3PATATINAIKOS811
4ACABATS DEL VALLÈS851
5TRAMONTO RAPTORS854
6FALKONS889
7FALTY TOWERS906
8DRINK TEAM968
9VEDECAT971
10SENGLARS ORIENTALS1052

TOTS EL RESULTATS 2023-24