Resultats / Classificacions – Futbol a 7 – Granollers 1a

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – FUTBOL A 7 1a TEMPORADA 2021-22

Resultats de Primera – Jornada 19

 (Grup A)  

MAE WEST NEW TEAM10TEAMFITNES6
LA GRANJA F.C3ESTUPENDU UNITED0
VILANOVA DE PAGÈS3EN PELOTAS2
DESCANSA :    INCHALLAI F.C 

(Grup B)

FILLS DE DÉU5ASTON BIRRAS5
PIRATAS3ELS HOMESDE LA FONT DE LLET0
ELS BRAUS 19904BLANQARIVM4
DESCANSA :   1023 TEAM 

Classificació de Primera – Jornada 19

(Grup A)

LlocEquipJGEPNPFCPunts
1LA GRANJA F.C54100231013
2MAE WEST NEW TEAM64110362213
3TEAMFITNES54010251712
4INCHALLAI F.C.5302019219
5EN PELOTAS5104013213
6VILANOVA DE PAGÈS5104012223
7ESTUPENDU UNITED5005010270

(Grup B)

LlocEquipJGEPNPFCPunts
8PIRATAS54010312112
9FILLS DE DÉU63210302611
10BLANQARIVM53110272210
11ELS BRAUS 19905221018168
12ASTON BIRRAS5212022187
131023 TEAM5104021203
14ELS HOMESDE LA FONT DE LLET5005014400

Golejadors de Primera – Jornada   19

LlocJugadorGolsEquip
1A.  R. Antonio66TEAMFITNES
2S. F. José50EN PELOTAS
3C. M. Àlex34MAE WEST NEW TEAM
4C. C. Joan29INCHALLAI F.C.
5B. E. Jaume27ELS BRAUS 1990
Tots els resultats de primera