Resultats / Classificacions – Futbol a 7 – Granollers 1a

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – FUTBOL A 7 1a TEMPORADA 2021-22

Resultats de Primera – Jornada 2  

EN PELOTAS3VILANOVA DE PÀGES5
ELS BRAUS 19902LA GRANJA F.C5
PIRATAS7INCHALLAI F.C.7
BLANQARIVMAJESTUPENDU UNITEDAJ
FILLS DE DÉUAJ1023 TEAMAJ
ASTON BIRRAS8ELS HOMESDE LA FONT DE LLET3
MAE WEST NEW TEAM6TEAMFITNES6

Classificació de Primera – Jornada 2

LlocEquipJGEPNPFCPunts
1LA GRANJA F.C220001256
2VILANOVA DE PÀGES220001076
3MAE WEST NEW TEAM211001894
4ASTON BIRRAS211001164
5BLANQARIVM11000413
6FILLS DE DÉU11000323
7EN PELOTAS21010973
8TEAMFITNES20200992
9PIRATAS2011010141
10INCHALLAI F.C.2011010191
11ESTUPENDU UNITED10010450
121023 TEAM10010140
13ELS BRAUS 1990200204110
14ELS HOMESDE LA FONT DE LLET200203110

Golejadors de Primera – Jornada  2

LlocJugadorGolsEquip
1D. N. Sergi5ASTON BIRRAS
2C. G.  Àlex5LA GRANJA F.C
3C. M. Àlex5MAE WEST NEW TEAM
4P. D. José5TEAMFITNES
5K. Dennis4MAE WEST NEW TEAM
6C. V. Daniel4PIRATAS
7V. G. PAu4VILANOVA DE PÀGES
8A. R. Antonio4TEAMFITNES

Equip menys golejat de Primera – Jornada  2

LlocEquipGols Rebuts
1BLANQARIVM1
2FILLS DE DÉU2
31023 TEAM4
4LA GRANJA F.C5
5ESTUPENDU UNITED5
6ASTON BIRRAS6
7VILANOVA DE PÀGES7
8EN PELOTAS7
9MAE WEST NEW TEAM9
10TEAMFITNES9
11ELS HOMESDE LA FONT DE LLET11
12ELS BRAUS 199011
13PIRATAS14
14INCHALLAI F.C.19