Resultats / Classificacions – Futbol a 7 – Granollers 1a

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – FUTBOL A 7 1a – TEMPORADA 2022-23

Resultats Primera A – Jornada 7

BLANQARIVM8TEAM ARGENTO5
ELS BRAUS 19906LA GRANJA F.C.6
REAL CUÑAOS CFAJHATMAN’S FCAJ
BIRRAREAL2RECREATIVO DE JUERGA7

Resultats Primera B – Jornada 7

PIRATAS2VILANOVA DEL PAGÈS6
BARBERFRAN8ESTUPENDU UNITED1
JOGA BONITO10PEÑACORADA TEAM1
ASTON BIRRAS2MAE WEST NEW TEAM7

Classificacions Primera A – Jornada 7

LlocEquipJGEPNPFCPunts
1HATMAN’S FC5500039615
2REAL CUÑAOS CF54100281613
3BLANQARIVM63210322811
4BIRRERS FC63120272510
5RECREATIVO DE JUERGA5302015179
6LA GRANJA F.C.5212024227
7TEAM ARGENTO6105020383
8ELS BRAUS 19905023021332
9BIRRAREAL7016029491

Classificacions Primera B – Jornada 7

LlocEquipJGEPNPFCPunts
1JOGA BONITO76100781519
2MAE WEST NEW TEAM64200452014
3PEÑACORADA TEAM73220263211
4VILANOVA DEL PAGÈS6303030299
5BARBERFRAN6303030299
6ESTUPENDU UNITED5203022326
7ASTON BIRRAS5122016265
8PIRATAS6105016523
9SPARKA FC6015014421

Golejadors Primera A – Jornada 7

LlocJugadorGolsEquip
1C. R. Albert11HATMAN’S FC
2S. R. Dario10BLANQARIVM
3C. G. Daniel9ELS BRAUS 1990
4A.  C. Marc9LA GRANJA F.C.
5M. D. Alejandro9BIRRAREAL
6C. C. Max7BIRRERS FC
7G. A. Christian7BIRRAREAL
8U. D. David7ELS BRAUS 1990
9P. D. José7TEAM ARGENTO

Golejadors Primera B – Jornada 7

LlocJugadorGolsEquip
1M. F. Adrián20JOGA BONITO
2P. A. David19JOGA BONITO
3G. B. Rubén12ESTUPENDU UNITED
4C. S. Joan12VILANOVA DEL PAGÈS
5F. H. David11MAE WEST NEW TEAM
6C. M. Àlex10MAE WEST NEW TEAM
7H. M. Eric8PEÑACORADA TEAM

Equip Menys Golejat Primera A – Jornada 7

LlocEquipGols Rebuts
1HATMAN’S FC6
2REAL CUÑAOS CF16
3RECREATIVO DE JUERGA17
4LA GRANJA F.C.22
5BIRRERS FC25
6BLANQARIVM28
7ELS BRAUS 199033
8TEAM ARGENTO38
9BIRRAREAL49

Equip Menys Golejat Primera B – Jornada 7

LlocEquipGols Rebuts
1JOGA BONITO15
2MAE WEST NEW TEAM20
3ASTON BIRRAS26
4BARBERFRAN29
5VILANOVA DEL PAGÈS29
6PEÑACORADA TEAM32
7ESTUPENDU UNITED32
8SPARKA FC42
9PIRATAS52