Resultats / Classificacions – Futbol a 7 – Granollers 3a

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – FUTBOL A 7 3a -TEMPORADA 2022-23

Resultats de Tercera – Jornada 7

RSC FC4FESTUX FC2
BORUSSIA DONUT1FETGES FC5
LA FOLLENTINA6BEBERLY TRONAS FC5
ARKHAM FC3CF SALAYET2

Classificació de Tercera – Jornada 7

LlocEquipJGEPNPFCPunts
1ARKHAM FC66000341418
2FETGES FC6600026918
3CF SALAYET64110271113
4RSC FC5302020199
5FESTUX FC7214025327
6LA VENTAFOCS FC6204020246
7BORUSSIA DONUT5104012243
8BEBERLY TRONAS FC7106020333
9LA FOLLENTINA6105017353

Golejadors de Tercera – Jornada 7

LlocJugadorGolsEquip
1C. R. Albert19ARKHAM FC
2V. C. Oscar7CF SALAYET
3M. M. Raúl7RSC FC
4M. M. Iker6RSC FC
5M. H. Joseph6LA VENTAFOCS FC
6V. U. Gerard6ARKHAM FC
7S. A. Oriol6BEBERLY TRONAS FC
8M. R. Carles6BEBERLY TRONAS FC
9V. M. David           6FETGES FC

Equip Menys Golejat de Tercera – Jornada 7

LlocEquipGols Rebuts
1FETGES FC9
2CF SALAYET11
3ARKHAM FC14
4RSC FC19
5BORUSIA DONUT24
6LA VENTAFOCS FC24
7FESTUX FC32
8BEBERLY TRONAS FC33
9LA FOLLENTINA35