Resultats / Classificacions – Futbol a 7 – Granollers 3a

LLIGA MUNICIPAL DE LLEURE – FUTBOL A 7 3a -TEMPORADA 2021-22

Resultats de Tercera – Jornada 18

RSC F. C5EL CHIRINGUITO DE PIBARDOS5
LA GALAXY VALLÈS0BORUSSIA DONUT3
LA VENTAFOCS F. C.  3ARKHAM F. C.5
FETGES F.C.  5C. F. SALAYET5
FESTUX FC3BIRRARREAL C. F.8

Classificació de Tercera – Jornada 18

LlocEquipJGEPNPFCPunts
1ARKHAM F. C18160201184348
2FETGES F.C.  18142201034044
3BIRRARREAL C. F.18140401074442
5LA VENTAFOCS F. C.  1810260786332
5C. F. SALAYET189360895830
6FESTUX FC 187290637223
7BORUSSIA DONUT1853100688118
8EL CHIRINGUITO DE PIBARDOS1833120439012
9LA GALAXY VALLÈS1820160311326
10RSC F. C.181314032956

Golejadors de Tercera – Jornada 18

LlocJugadorGolsEquip
1J. F. Joan Miquel32C. F. SALAYET
2C. R. Albert30ARKHAM F. C
3V. U. Gerard28ARKHAM F. C
Tots els resultats de tercera