RESULTATS I CLASSIFICACIONS – PINEDA 2023

LLIGA MUNICIPAL D’ HIVERN DE FUTBOL SALA 2023

Resultats Grup 1 – Jornada 8

GRYFFINGOL      2100 x 100 PYMES ASSESORS9
COJOS NOIS FUTSAL2ESTRELLA COJA3
LOS PEDJAS0FARMÀCIA BADIA4
EL ARBOLITO – SEDIFERENT1BOMBO TL3
RACING PINEDA FUTBOL SALA2NOU RÈTOLS FS3

Resultats Grup 2 – Jornada 8

PLATANITOS FUTSAL1COSA NOSTRA9
CALCETEAM1BORUSSIA DE MAR3
FS SHALKE TEMETO3VITAL SERGI’S MOTOR0
VALHALLA FC0SUSU’S – BAR REST. EL JUANLU3
MBB COSMETICS BY BARBER MBB3BAR NEXUS CABREKES6

Classificació Grup 1 – Jornada 8

LlocEquipJGEPFCP
1NOU RÈTOLS FS8620332320
2BOMBO TL8611381019
3100 x 100 PYMES ASSESORS8512301516
4COJOS NOIS FUTSAL8503301915
5FARMÀCIA BADIA8413302413
6EL ARBOLITO – SEDIFERENT8332362012
7ESTRELLA COJA822430338
8LOS PEDJAS812529365
9RACING PINEDA FUTBOL SALA810715513
10GRYFFINGOL810723633

Classificació Grup 2 – Jornada 8

LlocEquipJGEPFCP
1BAR NEXUS CABREKES8611311519
2FS SHALKE TEMETO8611281419
3COSA NOSTRA8512362816
4MBB COSMETICS BY BARBER MBB8404302212
5CALCETEAM8332282212
6BORUSSIA DE MAR8404201412
7SUSU’S – BAR REST. EL JUANLU830520219
8VITAL SERGI’S MOTOR821519297
9PLATANITOS FUTSAL821520447
10VALHALLA FC802611342

Màxim anotador Gup 1 – Jornada 8

LlocJugadorGolsEquip
1S. Z. Daniel12NOU RÈTOLS FS
2C. A. David9ESTRELLA COJA
3G. G. José Maria9GRYFFINGOL
4R. C. Iván9100 x 100 PYMES ASSESORS
5O. R. Luis8COJOS NOIS FUTSAL
6DM. F. Xavier8BOMBO TL
7E. G. Ot7FARMÀCIA BADIA
8M. S. Jairo7LOS PEDJAS
9R. C. Alejandro7BOMBO TL

Màxim anotador Gup 2 – Jornada 8

LlocJugadorGolsEquip
1R. B. Gerard12BAR NEXUS CABREKES
2B. B. Mahfoud9MBB COSMETICS BY BARBER MBB
3P. E. Sergi9BORUSSIA DE MAR
4L. M. Adrià9FS SHALKE TEMETO
5C. V. Iván8BAR NEXUS CABREKES
6R. I. Josep8FS SHALKE TEMETO
7V. R. Eduard8COSA NOSTRA
8R. A. Alexis8SUSU’S – BAR REST. EL JUANLU

Equip Menys Golejat Gup 1 – Jornada 8

LlocEquipGols Rebuts
1BOMBO TL10
2100 x 100 PYMES ASSESORS15
3COJOS NOIS FUTSAL19
4EL ARBOLITO – SEDIFERENT20
5NOU RÈTOLS FS23
6FARMÀCIA BADIA24
7ESTRELLA COJA33
8LOS PEDJAS36
9RACING PINEDA FUTBOL SALA51
10GRYFFINGOL63

Equip Menys Golejat Gup 2 – Jornada 8

LlocEquipGols Rebuts
1BORUSSIA DE MAR14
2FS SHALKE TEMETO14
3BAR NEXUS CABREKES15
4SUSU’S – BAR REST. EL JUANLU21
5MBB COSMETICS BY BARBER MBB22
6CALCETEAM22
7COSA NOSTRA28
8VITAL SERGI’S MOTOR29
9VALHALLA FC34
10PLATANITOS FUTSAL44