RESULTATS I CLASSIFICACIONS – PINEDA 2022/23

LLIGA MUNICIPAL DE FUTBOL SALA TEMPORADA 2022-23

Resultats – Jornada 11

MA BRASA FS7VITAL SERGI’S MOTOR3
EL ARBOLITO PINTURAS COLARTE1BAR NEXUS CABREKES1
BOMBO TL4COSA NOSTRA FC4
100 % PYMES ASSESORS6ESTRELLA COJA1
VALHALLA FC3COJOS NOIS3
PLATANITOS FS6SUSU’S SEDIFERENT3
CALCETEAM8BORUSSIA DE MAR2
TUS CULTIVOS GROW SHOP7FARMÀCIA BADIA SPORT HG1

Classificació – Jornada  11

LlocEquipJGEPFCP
1TUS CULTIVOS GROW SHOP11812593925
2COSA NOSTRA FC11731532724
3SUSU’SSEDIFERENT11722392723
4BOMBO TL11713412522
5MA BRASA FS11713442822
6PLATANITOS FS11704323021
7BAR NEXUS CABREKES11542382919
8ARBOLITO PINTURAS COLARTE11533282518
9100 % PYMES ASSESORS11524342517
10FARMÀCIA BADIA SPORT HG11524363717
11VITAL SERGI’S MOTOR11515224916
12CALCETEAM11506333415
13BORUSSIA DE MAR11416434813
14VALHALLA FC11326283511
15MBB VETERANS RACING PINEDA11326354611
16COJOS NOIS1112820395
17ESTRELLA COJA1111924444

Golejadors – Jornada  11

LlocJugadorGolsEquip
1B. R. Joel17TUS CULTIVOS GROW SHOP
2S. C. Oscar16COSA NOSTRA FC
3R. A. Alexis15SUSU’S SEDIFERENT
4R. C. Iván15100 % PYMES ASSESORS
5B. C. Albert15MBB VETERANS RACING PINEDA
6R. B. Gerard12BAR NEXUS CABREKES
7G.C. Gerard12CALCETEAM
8B. S. Alberto12MA BRASA FS
9W. D. Gabriel11ARBOLITO PINTURAS COLARTE
10L. M. Manuel11TUS CULTIVOS GROW SHOP
11A. C. Pablo11BORUSSIA DE MAR
12G. M. Carles10ARBOLITO PINTURAS COLARTE
13S. C. Eric10BOMBO TL
14C. A, David10ESTRELLA COJA
15R. P. Iván10MA BRASA FS
16R. B. Eric10TUS CULTIVOS GROW SHOP

Equip menys golejat – Jornada  11

LlocEquipGols Rebuts
1BOMBO TL25
2ARBOLITO PINTURAS COLARTE25
3100 % PYMES ASSESORS25
4SUSU’S SEDIFERENT27
5COSA NOSTRA FC27
6MA BRASA FS28
7BAR NEXUS CABREKES29
8PLATANITOS30
9CALCETEAM34
10VALHALLA FC35
11FARMÀCIA BADIA SPORT HG37
12COJOS NOIS39
13TUS CULTIVOS GROW SHOP39
14ESTRELLA COJA44
15MBB VETERANS RACING PINEDA46
16BORUSSIA DE MAR48
17VITAL  SERGI’S MOTOR49