RESULTATS I CLASSIFICACIONS – GRUP DE SEGONA

LLIGA MUNICIPAL DE FUTBOL SALA TEMPORADA 2021-22

Resultats de Segona – Jornada  6

PLATANITOS FUTSAL3FARMACIA BADIA – SPORT HGNP
FINQES DÍAZ7RECREATIVO DE JUERGA3
ATLÈTIC FUNERÀRIA3CALCETEAM10
F.C. MARESME0CABREKES4
BOMBO TL3ESTRELLA COJA12

Classificació de Segona – Jornada 6

LlocEquipJugatsGuanyatsEmpatatsPerdutsFavorContraPunts
1CABREKES660031818
2PLATANITOS FUTSAL6510251016
3FINQES DÍAZ642026914
4F.C. MARESME630318189
5BOMBO TL630316239
6ESTRELLA COJA612319175
7CALCETEAM611419214
8RECREATIVO DE JUERGA611413264
9ATLÈTIC FUNERÀRIA611413314
10FARMACIA BADIA – SPORT HG61059263

Golejadors de Segona – Jornada  6

LlocJugadorGolsEquip
1R. B. Gerard10CABREKES
2B. D. Xavi10CALCETEAM
3V. M. Cristian8PLATANITOS FUTSAL
4C. S. Pol6ATLÈTIC FUNERÀRIA
5C. A. David6ESTRELLA COJA
6D. S. Isaac6FINQES DÍAZ

Equip menys golejat de Segona – Jornada  6

LlocEquipGols Rebuts
1CABREKES8
2FINQES DÍAZ9
3PLATANITOS FUTSAL10
4ESTRELLA COJA17
5F.C. MARESME18
6CALCETEAM21
7BOMBO TL23
8RECREATIVO DE JUERGA26
9FARMACIA BADIA – SPORT HG26
10ATLÈTIC FUNERÀRIA31