RESULTATS I CLASSIFICACIONS – GRUP DE SEGONA

LLIGA MUNICIPAL DE FUTBOL SALA TEMPORADA 2021-22

Resultats de Segona – Jornada  25

RECREATIVO DE JUERGA0FINQES DÍAZ3
FARMACIA BADIA – SPORT HG4PLATANITOS FUTSAL4
CABREKES6F.C. MARESME1
ESTRELLA COJA3BOMBO TL7
DESCANSA:    CALCETEAM 

Classificació de Segona – Jornada 25

LlocEquipJugatsGuanyatsEmpatatsPerdutsFavorContraPunts
1FINQES DÍAZ2417341014554
2CABREKES231247754340
3BOMBO TL2412111827837
4PLATANITOS FUTSAL238411748628
5F.C. MARESME2591158210328
6FARMACIA BADIA – SPORT HG246216489920
7CALCETEAM235216708717
8RECREATIVO DE JUERGA2441196410013
9ESTRELLA COJA2432195312711

Golejadors de Segona – Jornada  25

LlocJugadorGolsEquip
1B. D. Xavi37CALCETEAM
2D. S. Isaac26FINQES DÍAZ
3P. P. Oriol21RECREATIVO DE JUERGA
4R. B. Gerard21CABREKES
5R. L. Vinicius20F.C. MARESME
6V. M. Cristian20PLATANITOS FUTSAL

Equip menys golejat de Segona – Jornada  25

LlocEquipGols Rebuts
1CABREKES43
2FINQES DÍAZ45
3BOMBO TL78
4PLATANITOS FUTSAL86
5CALCETEAM87
6FARMACIA BADIA – SPORT HG99
7RECREATIVO DE JUERGA100
8F.C. MARESME103
9ESTRELLA COJA127